kolaz1.jpg

 

Ho ho ho❄️ Jeśli jeszcze nie masz pewności jak przygotować się do tegorocznych mini sesji może ten post Tobie pomoże:)

Mini sesje świąteczne listopad-grudzień 2019 r.

❄️Miejsce: Studio Szubin, ks. Jana Kątnego 1d (stara nazwa ulicy 21 stycznia i tę drugą wpisujemy w nawigację). Skręcamy ZA TORAMI w prawo i jest to 4 dom po lewej stronie. Zaraz za salonem kosmetycznym.

❄️ kontakt: 664-178-737

❄️Terminy i godziny: brak miejsc

❄️Odbitki w formacie 13x18
2 komplety odbitek dla dziadków w formacie 10x15

❄️Cena za sesję: 200zł
(Co zawiera cena: 2 nowe świąteczne stylizacje, 45minut sesji, elektroniczny system wyboru zdjęć, piękne naturalne zdjęcie z nutką artystyczną, odbitkę 13x18, pudełeczko, podatek).
❄️płatność: gotówką w dniu sesji

❄️Ilość zdjęć w pakiecie:10 sztuk

❄️Cena za dodatkowy ujęcie z odbitką: 20 zł za sztukę

❄️najważniejsza sprawa: zapraszam na sesje tylko Z D R O W E dzieci. Co prawda w studio działa oczyszczacz powietrza, ale wirusy dziecięce są bardzo niefajne, zwalają z nóg, uniemożliwiając dalszą pracę.

❄️2 stylizacje:

️️Pierwsza jasna: biała
Co pasuje: beż, brąz, czerwień, granat, szarość, złoto, srebro. Sweterki, dzianinki, faktury, sukienki, bereciki, wysokie skarpetki, podkolanówki, rękawiczki, szaliki, buciki emu, piżamki.

️️Druga z choinką: biel, czerwień, brąz, granat, złoto, beż,
Bardziej elegancka scenka. Można ubrać się jak do wigilii, jak również bardziej na luzie. Wigilijne suknie, piękne ozdobne koronkowe bluzki, sweterki, dzianinki, faktury, sukienki, bereciki, wysokie skarpetki, podkolanówki, rękawiczki, szaliki, buciki emu, piżamki.

❄️Mamusiu, to Ty masz wyglądać najpiękniej😍👄👗💄📿💍. Zrób się proszę na bóstwo. Zdjęcie Twojego dziecka na pewno będzie się Tobie podobało. Ciebie proszę o super makijaż, piękne paznokcie i mega fryzurę. Wtedy polubisz te zdjęcia.

❄️To będzie na serio sesja MINI z racji tego, że w zeszłym roku z mini zrobiły się maksi, ograniczyłam czas sesji do 20 minut. Najważniejsze będzie P R Z Y G O T O W A N I E Także trzeba przyjść już ubranym, najedzonym i wyspanym.

❄️Lepiej być 5 minut przed czasem i poczekać. Spóźnienie powoduje zabranie 5 minut czasu Twojej sesji. Uwaga na małego, słodkiego, ale skaczącego szczeniaka labradora, który lubi skoczyć i pobrudzić. Niech tata wchodzi na pierwszy ogień.

❄️Kochani chodzi o małą pamiątkę około 10 zdjęć idealnych by uwiecznić ten okres w życiu Waszej rodziny i mieć piękny gotowy prezent dla Babci i Dziadzi na święta.

❄️Jestem ultra zakręcona i jeśli komuś nie odpisałam to tylko przez pomyłkę ;-)

❄️ Szacun jeśli dotarłaś do tego miejsca 💙🤣☺️☺️